AYBASTI YAYLALARI BİZİM KIZ İLE ŞENLENDİ

Sosyal medya fenomeni Nurşen Karayanız, Bizim Kız adıyla kullandığı medya hesaplarına yeni içerikler üretmek için Ordu’nun Aybastı ilçesindeydi. Daha profesyonel görüntüler almak için ekibiyle birlikte yaylalara çıkan Bizim Kız’ın drone ile arasındaki iletişim dikkat çekti. Karayanız’ın tavırları ilk defa drone görüp kamerayı taşa tutan samimi insanları akıllara getirdi. Bizim Kız’ın kurgu aşamasında olan drone videoları da çok izlenecek gibi. İşte detaylar…

AYBASTI YAYLALARI BİZİM KIZ İLE ŞENLENDİ

Menajeri Suad Pehlivan, ulaşım sponsoru Emre Kaçar ve fotoğraf sanatçısı Faruk Tunç ile birlikte Aybastı’ya giden Nurşen Karayanız, ablasının yayladaki evinde misafir oldu. İki gün boyunca yaylanın eşsiz güzelliklerini kayda alan ve paylaşımlar yapan Bizim Kız adeta Ordu’nun kültür elçisi gibi çalıştı. Fotoğraflar Türkiye’den olduğu kadar dünya genelindeki Türklerden de güzel yorumlar aldı.

Ürettiği dijital içerik ve videolarla milyonlarca kişinin sevgisini kazanan Bizim Kız, yayla çekimlerinin büyük kısmında drone kamera kullandı. Havadan görüntü alan kamera ile Bizim Kız’ın diyalogları ilginç anlara sahne oldu.

“Drone gören masum köylü” gibi zaman zaman sosyal medyanın gündemine oturan samimi ve içten görüntüler bu defa Nurşen Karayanız tarafından kayda alınmış oldu. Video, sosyal medyada “Drone Taşlayan Bizim Kız” şeklinde yorumlandı.

Yayla, zurna, orman gülleri eşliğinde keyifle çekilen videoları Bizim Kız’ın sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.