ASUS, Karşıkaya Spor Kulübü’nün Teknoloji Sponsoru Oldu

Dünyanın lider bilgisayar üreticisi ASUS, Türkiye’nin köklü ve başarılı spor kulübü Karşıyaka Spor Kulübü’nün 2021/22 sezonunda teknoloji sponsoru oldu.

12.11.2021
320
ASUS, Karşıkaya Spor Kulübü’nün Teknoloji Sponsoru Oldu

Dünyanın lider teknoloji markası ASUS, Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı gibi önemli takımların bulundugu Karşıyaka Spor Kulübü ile bir yıllık sponsorluk anlaşmasına imza attı. Türkiye’nin en köklü ve en başarılı kulüplerinden biri olan Karşıyaka’nın sporcuları, ASUS’un da desteğiyle  yeni başarılar için mücadele etmeye devam edecek.

Gösterdiği başarıyla Türkiye’nin gururu haline gelen Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı’nı bünyesinde barındıran Karşıyaka Spor Kulübü’ne sponsor olmaktan mutluluk duyduklarını belirten ASUS Türkiye Sistem İş Birimi Ülke Müdürü Özge Kılıç Güler, “Bugüne kadar spora verdiğimiz önemi, e-spor alanına önemli yatırımlar yaparak, oyunculara yönelik ürünler geliştirerek ve bu alandaki spor kulüplerine yaptığımız desteklerle gösterdik. Şimdi de basketbolda İzmir’in göz bebeği ve Türkiye’nin prestijli spor kulübü olan Karşıyaka’ya destek vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Prestijli geçmişinin yanı sıra, başarıları ve gençlerin gelişimine verdiği önem bizi Karşıyaka Spor Kulübü ile ortak bir noktada buluşturdu. Rekabetçi yaklaşım, hız ve üstün performans, tıpkı Karşıyaka sporcuları gibi, ASUS olarak bizim de ilkelerimiz arasında. Takımımıza uzun lig maratonunda başarılar diliyoruz. Umarız bu iş birliği, her iki markaya da uğur getirir” dedi.

Karşıyaka Spor Kulübü ile ASUS iş birliğinin kulübe değer katacağına emin olduğunu belirten Pınar Karşıyaka Genel Menajeri Selim Çınar ise, “Dünyanın önemli teknoloji markalarından birisinin e-spordan sonra spor sektörüne Karşıyaka Spor Kulübü ile girmesi bizleri mutlu etti. ASUS’un üst düzey teknoloji deneyimi ile kulübümüz önümüzdeki dönemde yüksek performans ve inovasyona erişim sağlayacak. Ayrıca bu iş birliği kulübümüzün başlattığı dijital dönüşüm planı ile de çok uyumlu. Teknolojide rekabetçi yaklaşım, hız ve üstün performans temalarını sahiplenen ASUS’un, bu birliktelikle Karşıyaka Spor Kulübü’ne büyük değer katacağına eminim” şeklinde konuştu.

ASUS Hakkında: ASUS, dünyanın en iyi anakartları, PC’leri, monitörleri, grafik kartları ve yönlendiricileri ile tanınan çok uluslu bir şirkettir. Genişleyen üstün oyun, içerik oluşturma ve AIoT çözümleri yelpazesinin yanı sıra ASUS, herkes için en yaygın, akıllı, içten ve eğlenceli akıllı yaşamı yaratmak için yapılan son teknoloji tasarım ve yeniliklerle sektöre liderlik etmektedir. 5.000’den fazla Ar-Ge uzmanını içeren küresel bir işgücüyle ASUS, dünyanın en beğenilen yenilikçi lider teknoloji kuruluşu olmaya kararlıdır. In Search of Incredible marka ruhundan esinlenen ASUS, 2019’da her gün 11’den fazla ödül kazandı ve Forbes’un Dünyasının En Beğenilen Şirketleri ve Fortune’un Dünyasının En Beğenilen Şirketlerinden biri olarak yer aldı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.