ÂŞIK VEYSEL ESERLERİYLE YÂD EDİLECEK

Ordu Büyükşehir Belediyesi, kültür sanat şubat ayı etkinlikleri kapsamında halk ozanı Âşık Veysel’i yâd edecek. Âşık Veysel’in eserlerinin seslendirileceği “Dostlar Beni Hatırlasın” konseri 9 Şubat Çarşamba Saat 19.00’da Ünye Atatürk Parkı’nda gerçekleştirilecek.

08.02.2022
98
ÂŞIK VEYSEL ESERLERİYLE YÂD EDİLECEK

Ordu Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri ile Ordululara sanat dolu günler yaşatıyor. Aralık ve ocak ayında düzenlediği etkinliklerle unutulmaz anların yaşanmasını sağlayan Büyükşehir Belediyesi bu etkinliklerine şubat ayında da devam ediyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Sanat Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan kültür sanat şubat etkinlikleri kapsamında halk ozanı Âşık Veysel yâd edilecek. Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Sivas Devlet Türk Halk Müziği Korosu tarafından “Dostlar Beni Hatırlasın” konseri düzenlenecek. Şefliğini Said Döşkaya’nın yapacağı konserde Gizem Samsa, Emine Baş, Cafer Üvenç ve Ufuk Yüksel Âşık Veysel’in eserlerini seslendirecek.

9 Şubat Çarşamba günü Ünye Atatürk Parkı’nda gerçekleştirilecek olan Âşık Veysel “Dostlar Beni Hatırlasın” konseri saat 19.00’da başlayacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.