ALTINORDU’DA HER MAHALLEYE ÖZEL HİZMET!

Altınordu Belediyesinin güvenli ve konforlu ulaşım yaşanabilir bir şehir hedefiyle kesintisiz sürdürdüğü hizmet seferberliğinde Bayramlı Mahallesi de beton yola kavuştu.

29.05.2021
198
ALTINORDU’DA HER MAHALLEYE ÖZEL HİZMET!

‘Bütün şehir eşit hizmet’ ilkesiyle hem şehir merkezinde hem de kırsal mahallelerde hummalı altyapı ve yol çalışmaları sürdüren Altınordu Belediyesi, bir yandan şehrin altyapısını mahalle mahalle sokak sokak yenilerken diğer yandan kırsal mahallelerde vatandaşların uzun yıllardır özlemini çektikleri ulaşımda konforu getiren çalışmaları hayata geçiriyor.

BAYRAMLI MAHALLESİNDE YILLAR SONRA GELEN BETON YOL SEVİNCİ

Altınordu Belediyesi’nin standardı yüksek güvenli ve konforlu ulaşım parolasıyla başlattığı ve 72 Mahalleyi kapsayan 45 kilometre beton yol seferberliği tüm hızıyla devam ediyor. Bir çok Mahalleyi beton yola kavuşturan Belediye ekipleri yaptıkları çalışmalar ile Bayramlı Mahallesi, Boruklu Sokak, Hacıoğlu Sokak ve Bayramiç Sokak’ları beton yol ile buluşturarak yıllardır süren ulaşım çilesini konfora dönüştürdü.

BAŞKAN TÖREN “ŞEHİR DAYANIŞMASIYLA İMKÂNLARIMIZI PAYLAŞIRKEN HİZMET SEFERBERLİĞİ İLE DE ŞEHRİMİZİN HER YANINI ŞANTİYEYE ÇEVİRDİK”

Belediyenin hizmet ve çalışmalarını değerlendiren Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, başlattıkları şehir dayanışması ile tüm imkanlarını salgın kaynaklı ekonomik zorluk yaşayan bütün kesimlerle paylaştıklarını bunun yanı sıra da şehrin dört bir yanında kesintisiz sürdürdükleri hizmet seferberliği ile şehrin her yanını şantiyeye çevirdiklerini söyledi.

Bayramlı Mahallesinde yapılan çalışmalara da değinen Başkan Tören, “ilk etapta 72 Mahallemiz için eşit bir şekilde 45 kilometre beton yol seferberliği başlattık. Aynı anda bir kaç mahallemizde birden ekiplerimiz çalışıyor, bir çok mahallemizde çalışmamızı tamamladık. Bayramlı Mahallemizin üç sokağında başlattığımız beton yol çalışmamızı da hızlı bir şekilde tamamlayarak mahalle sakinlerimizin hizmetine sunduk. Yaptığımız çalışmalarla hem vatandaşlarımıza hak ettikleri ulaşımda konforu yaşatıyor hem de mahallelerimizin sağladığımız ulaşım kolaylığı ile şehirle bağlarını güçlendiriyoruz.

Vatandaşlarımızın konforu ve rahatı için, alt ve üstyapısı ile yaşanabilir marka ve model bir şehir için canla başla çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

BAŞKAN TÖREN VE ALTINORDU BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR

Yapılan hizmeti çok uzun yıllardır özlemle beklediklerini söyleyen Bayramlı Mahallesi Muhtarı Recep Aksoy ve mahalle sakinleri “özellikle yaz mevsiminde artan nüfus ile mahallemizde beton yola kavuşan üç sokağımızda ulaşım tamamen çileye dönüşüyordu. Nihayet beklediğimiz hizmete kavuştuk. Başkanımız Aşkın Tören ve Altınordu Belediyemize çok teşekkür ederiz’ sözleriyle teşekkürlerini dile getirdiler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.