“Akyazı Mahallemize 17 Km’lik Sıcak Asfalt Yapıyoruz”

24.07.2018
209
Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/talipkoc/public_html/ordusosyal.com/wp-content/themes/lara/lib/functions/commonfunctions.php on line 150
src="https://ordusosyal.com/wp-content/uploads/2021/05/ordu-sosyal-haber.jpg" data-src="" class="lazy" loading="lazy" alt="“Akyazı Mahallemize 17 Km’lik Sıcak Asfalt Yapıyoruz”" width="
Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/talipkoc/public_html/ordusosyal.com/wp-content/themes/lara/lib/functions/commonfunctions.php on line 150
" height="
Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/talipkoc/public_html/ordusosyal.com/wp-content/themes/lara/lib/functions/commonfunctions.php on line 150
" />

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ekiplerin hummalı bir çalışma gerçekleştirdiği Akyazı Mahallesini 17 km’lik sıcak asfalt ile buluşturacaklarını söyledi.
Altınordu Belediyesi ulaşım alanında devrim niteliğinde çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Altınordu Belediyesi bu kapsamda birçok mahallede olduğu gibi Akyazı Mahallesini de sıcak asfalt ile buluşturuyor. 7 km’lik kısmının tamamlandığı Akyazı Mahallesinde geri kalan 10 km’lik sıcak asfalt için ekipler hummalı bir çalışma yürütüyor.

Başkan Tekintaş: “İlçemizi Gülen Yüzlü Bir Şehir Yapacağız”

Akyazı Mahallesinde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, yapılan çalışmalar hakkında personelden ve yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı. Akyazı Mahallesini çok modern bir mahalleye dönüştürdüklerini ifade eden Başkan Tekintaş, “Akyazı Mahallemizde ekiplerimiz durmaksızın çalışıyor. Akyazı Mahallemize 17 km’ye varan sıcak asfalt yapıyoruz. Şuana kadar yaptığımız çalışmalarla 7 km’lik bir sıcak asfaltı milletimizin hizmetine sunduk. Bunları yaparken alt yapıyı yenileyerek çalışmalarımızı gerçekleştiriyor, yağmur suyu hatları ve baskı beton kaldırımlarla çok modern hale gelen yolları vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Nüfus yoğunluğu, sahili,  içerisindeki kamu alanlarıyla Akyazı Mahallesi çok önemli mahallelerimizden bir tanesi, mahallemizde tüm alanlarda hizmetleri mahalle sakinlerimize sunacağız. Şehir içinde yaşayanların mutlu olduğu sürece, gülen yüzlü bir şehir olur. Bizde Altınordu ilçemizi gülen yüzlü, içerisinde yaşayanların mutlu olduğu bir şehre çevirmeye özen gösteriyoruz” dedi.

Muhtar Sarı: “Mutlu Sona Yaklaşıyoruz”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın inceleme ziyaretleri kapsamında kendisine eşlik eden Akyazı Mahalle Muhtarı Hakan Sarı, Akyazı Mahallesine yaptığı çalışmalar dolayısıyla Başkan Tekintaş’a teşekkür etti. Çalışmalarda mutlu sona ulaştıklarını aktaran Sarı, “Altınordu Belediye Başkanımız Engin Tekintaş’a Akyazı Mahallemiz’e yaptığı yatırımlardan dolayı teşekkür ediyorum. Mahalle sakinlerimiz tozdan topraktan kısa sürelide olsa sıkıntı yaşadı ama artık mutlu sona yaklaşıyoruz” diye konuştu.

Başkan Tekintaş, Kendisini Çaya Davet Eden Öztürk Çiftinin Evine Misafir Oldu

Ziyaret kapsamında Başkan Tekintaş, kendisini çaya çağıran Öztürk ailesinin evine misafir oldu. Başkan Tekintaş’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren ev sahibi Güngör Öztürk, yapılan çalışmalar hakkında da değerlendirmelerde bulundu. Yapılan hizmetlerin kendilerini çok mutlu ettiğini ifade eden Öztürk çifti, Akyazı Mahallesine yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Tekintaş’a teşekkürlerini ilettiler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.