AK PARTİ ORDU MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI HAKİM AYHAN CÜREBAL “ORDU İÇİN ELE ELE DAHA GÜÇLÜ YARINLARA BİRLİKTE YÜRÜYELİM” dedi.

21.03.2023
138
AK PARTİ ORDU MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI HAKİM AYHAN CÜREBAL “ORDU İÇİN ELE ELE DAHA GÜÇLÜ YARINLARA BİRLİKTE YÜRÜYELİM” dedi.

Ankara’da çalışma ofisinde basına açıklama yapan Ayhan Cürebal, devlet kademelerindeki 30 yıllık kamu hizmetinden sonra bu birikimlerini siyaset alanında da Ordu’nun ve Türkiye’nin hizmetine sunmak istediğini, devlet hizmetinde bulunduğu sürede hem Ordu’yu hem Ankara’yı hem de Türkiye’yi yakından tanıma fırsatı bulduğunu, hem kamudaki hem de sivil toplum kuruluşlarındaki üst düzey görevleri sebebiyle gerek Ordulu gerek Türkiye genelinden bir çok etkin ve verimli insan ile dostluk bağları kurduğunu, bu bilgi ve dostluklarını Ordu’ya hizmet için seferber etmek istediğini, Türkiye’deki yetişmiş bütün Ordulu hemşehrilerini Ordu için birlik ve dayanışmaya daha etkin katılmaya çağıracağını ,hizmet için azimli ve heyecanlı olduğunu, Ordu ve Ordululara daha faydalı olabilmek için Ak Partinin hizmet kervanına katıldığını belirtti.


Aynı zamanda Ordu Kültür ve Sanat Derneğinin kurucularından ve halen de başkanı olan Ayhan Cürebal bu dernek bünyesinde Türkiye genelinde etkili yerlerde 1000’nin üzerinde yetişmiş hemşehrilerinin bulunduğunu,20 yıldır ekip halinde hep Ordu’nun ve Orduluların yanında olduklarını ,Ordu’nun her ilçesi ile irtibatlı bulunduklarını, bugüne kadar bürokrat, iş adamı ve siyasiler ile hizmet yolunda birlikte yürüdüklerinin, bundan sonra da bu iş birliğinin Ordu için daha faydalı olarak devam edeceğini söyledi.
Ordu’nun en büyük zenginliği insan kaynağı olduğunu, bir çok alanda yetişmiş insanımız bulunduğunu, Ordu’nu son 20 yıldır her zaman güçlü siyasi ve bürokratları olduğunu,bu kaynağın OrduYa hizmet için gayret gösterdiğini ve başarılı sonuçlar aldığını belirtti. Bugüne kadar dernek olarak bu insan kaynağımızı toparlamaya, tanıştırmaya ve memleketin hizmetine sunmaya çalıştıklarını, Ordu için siyasiler, bürokratlar ve serbest meslek mensupları ile birlik ve dayanışma içinde olduklarını söyledi.
Sonuç olarak” Ordu ortak sevdamızdır. Ordu’ya vefa borcumuz çoktur. Kendim Akkuş’lu, eşim Ünye’li gönlüm ise bütün Ordu’dur .Ordu’nun yukarısı aşağısı, uzağı yakını, fakiri zengini yoktur. Hep birlikte Ordu’yuz. Devlet kadrolarındaki hizmetlerimiz sırasında hiçbir hemşehrimize ilçesini ve düşüncesini sormadık, ulaşılamayan olmadık. Çünkü şehrimize ve insanımıza Allah için iyilik yapmak zorundayız. Bu duygu ve düşünceler ile yola çıktık. Partimizin takdiri ,sizlerin desteği ve Allah’ın dilemesi ile hayırlısı olsun inşaallah. Bütün Ordu’lu hemşehrilerime selam ve saygılarımı sunarım” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.