AK Parti Ordu İl Yürütme Kurulu Üyeleri Belirlendi

AK Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk, 24 Mart 2018 tarihinde yapılan AK Parti Ordu İl Teşkilatının 6. Olağan Kongresi neticesinde oluşan 50 kişilik yönetim kurulu içerisinden, 15 kişilik İl Yürütme Kurulu üyelerini (İl Başkan yardımcılarını) belirledi.

17.04.2018
93
AK Parti Ordu İl Yürütme Kurulu Üyeleri Belirlendi

AK Parti İl Başkanı Av.Uğur Çelenk, İl Yönetim Kurulu toplantısında konuya ilişkin yaptığı açıklamada, 24 Mart tarihinde yapılan 6.Olağan İl Kongresi ile birlikte oluşan 50 kişilik Yönetim kurulu Üyelerinden sonra, 15 kişilik İl Yürütme Kurulu Üyelerinin de belirlendiğini belirterek şunları söyledi:
“Bir bakıma bakanlar kurulu gibi olan İl Yürütme Kurulu üyeleri, İl Başkanının gören gözü, işiten kulağı olacak. Yürütme Kurulunda görev alan arkadaşlarımızın parti tüzüğü ve iç yönetmeliğe uygun olarak görevlerini ve sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getireceklerine inanıyorum. İstişareler sonucunda oluşturduğumuz İl Başkan Yardımcılarımız diğer birimlerimizle birlikte 2019 yılında yapılacak olan seçimlerin lokomotifi olacak. Hep birlikte ülkemize, Ordumuza, aziz milletimize hizmet etmeye ve hedeflerimizi gerçekleştirmek için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.
Yürütme Kurulumuzun partimize ve memleketimize hayırlı olmasını temenni ediyor, başarılar diliyorum.”
AK Parti Ordu İl Başkanı Av. Uğur Çelenk tarafından açıklanan İl Yürütme Kurulu şu isimlerden oluştu:
1- İl Başkanı: Av.Uğur Çelenk, 2- Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı: Halil Öz, 3- Teşkilat Başkanı: İsmail Kırca,4- Seçim İşleri Başkanı: İbrahim Hekim, 5- Tanıtım ve Medya Başkanı: Mustafa Kemal Kaymak, 6- Dış İlişkiler Başkanı: Vehbi Yüksel ,7- Sosyal Politikalar Başkanı: Birnur Fatma Enginyurt, 8- Yerel Yönetimler Başkanı: Ergun Çakmak ,9- Ekonomik İşler Başkanı: Ali Sedat Cesur,10-Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı: Orhan Gündoğdu ,11-Mali ve İdari İşler Başkanı: Yüksel Aydın ,12-Ar-Ge Başkanı: Faruk Zavalsız, 13-Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı: Fatih Titiz, 14- İnsan Hakları Başkanı: Ali Yekta Poyraz, 15-İl Sekreteri: Didem Özsoy

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.