Bugun...



TEOG BAŞARISINA ÖDÜL

Başarıyı her zaman ödüllendiren Ordu Büyükşehir Belediyesi, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında başarılı olan öğrencilere bisiklet ve kask hediye etti. Başkan Enver Yılmaz yaptığı konuşmada, başarı gösteren her öğrencinin yanında olmaya devam edeceklerini söyleyerek, “Başarı sizden bisiklet bizden” dedi.

facebook-paylas
Tarih: 13-07-2017 01:00

TEOG BAŞARISINA ÖDÜL

TEOG’DA DERECEYE GİRENLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

BAŞARI SİZDEN BİSİKLET BİZDEN

 

Başarıyı her zaman ödüllendiren Ordu Büyükşehir Belediyesi, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında başarılı olan öğrencilere bisiklet ve kask hediye etti. Başkan Enver Yılmaz yaptığı konuşmada, başarı gösteren her öğrencinin yanında olmaya devam edeceklerini söyleyerek, “Başarı sizden bisiklet bizden” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen törende, 19 ilçede TEOG’da dereceye giren 57 öğrenciye bisiklet ve kask hediye edildi.

 

 

İLÇELERDE İLK ÜÇE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

Başkan Yılmaz konuşmasında, ilçelerinde ilk üçe giren öğrencilere bisiklet hediye ettiklerinin ve amaçlarının gençleri başarıya teşvik etmek olduğunun altını çizerek, “Öğrencilerimizin bisiklet kullanarak özgüven duygularını geliştirmek, ruh ve beden sağlıklarına fayda sağlamak amacıyla böyle bir ödüllendirme yoluna gittik. Gençlerimizin ses, hava ve doğa kirliliği yaratmadan çevreye olan duyarlılıklarının gelişmesine katkıda bulunuyoruz. Bilindiği üzere Altınordu, Ünye ve Fatsa ilçelerimizde hayata geçirdiğimiz ‘Akıllı Bisiklet Uygulaması’ ile ulaşımda yeni bir dönem başlattık. İlimiz, eşsiz manzaraya sahip sahil şeridimizde yaygınlaşmaya başlayan bisiklet kullanımının en yoğun olduğu bölgelerden biri hâline gelecek” diye konuştu.

 

BAŞARILI HER ÖĞRENCİNİN YANINDA VE DESTEKÇİSİYİZ

Başarılı öğrencilerin her zaman yanında olduklarının altını çizen Başkan Enver Yılmaz, “Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak, yürüttüğümüz birçok projeyle başarılı öğrencilerimizi ödüllendiriyoruz. Ünye ilçemizde hizmet veren Yunus Emre Kuruluş Gençlik Kampı’nda dönemsel olarak yüzlerce başarılı öğrencimizi konuk ediyor, onların sosyal ve kültürel olarak dolu dolu bir tatil geçirmesine imkân sağlıyor ve üstün başarı alan öğrencilerimizi böylelikle motive etmeye çalışıyoruz. Velilerimizi ayrıca tebrik ediyorum. Ülkemizin geleceği olacak evlatlarımızın her daim yanında olmayı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

19 ilçenin her birinden 3’er öğrencinin başarısının sıralandığı TEOG sonuçlarına göre Ordu birincisi, ikincisi ve üçüncüsü belirlendi. 57 öğrenci arasından 499.91 puanla Altınordu ilçesinden Zümre İlayda Maytalman il birincisi, 498.516 puanla İpek Çalış il ikincisi ve Çaybaşı ilçesinden Emine Gül Demirci ise 498.48 puanla il üçüncüsü oldu.

Yapılan konuşmaların ardından, protokol tarafından tebrik edilen öğrencilere bisikletleri takdim edildi.

Düzenlenen törene Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Bülent Civelek, Genel Sekreter Yardımcısı Suat Olğun, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Avni Günay, protokol üyeleri, TEOG’da dereceye giren öğrenciler, aileleri ve çok sayıda davetli katıldı.




Bu haber 5804 defa okunmuştur.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EĞİTİM Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Medipol Başakşehir 17 10 2 5 22 8 35 +14
2 Galatasaray 18 9 4 5 36 21 32 +15
3 Yeni Malatyaspor 18 9 4 5 29 18 32 +11
4 Trabzonspor 17 8 4 5 32 22 29 +10
5 Kasımpaşa 17 9 6 2 37 28 29 +9
6 Beşiktaş 18 8 5 5 31 24 29 +7
7 Atiker Konyaspor 18 7 4 7 25 21 28 +4
8 Antalyaspor 18 8 6 4 19 21 28 -2
9 Sivasspor 17 6 5 6 24 23 24 +1
10 Göztepe 18 7 10 1 20 22 22 -2
11 Bursaspor 17 4 4 9 17 17 21 0
12 Kayserispor 18 5 8 5 15 25 20 -10
13 MKE Ankaragücü 18 6 10 2 17 32 20 -15
14 Alanyaspor 17 5 9 3 13 22 18 -9
15 Akhisarspor 18 4 9 5 20 29 17 -9
16 BB Erzurumspor 18 3 8 7 17 24 16 -7
17 Fenerbahçe 17 3 7 7 16 24 16 -8
18 Çaykur Rizespor 17 1 7 9 19 28 12 -9
Takım O G M B A Y P AV
1 Gençlerbirliği 8 7 0 1 19 2 22
2 Denizlispor 9 6 1 2 18 6 20
3 Ümraniyespor 9 6 2 1 13 7 19
4 Osmanlıspor FK 10 5 4 1 12 10 16
5 Eskişehirspor 9 4 1 4 10 8 16
6 Altınordu 9 4 2 3 14 7 15
7 Adana Demirspor 10 4 3 3 15 9 15
8 Hatayspor 9 4 2 3 11 5 15
9 Gazişehir Gaziantep FK 10 4 4 2 14 9 14
10 İstanbulspor 8 4 2 2 15 14 14
11 Adanaspor 8 3 2 3 11 7 12
12 Balıkesirspor Baltok 8 3 3 2 7 8 11
13 Giresunspor 8 3 4 1 10 11 10
14 Boluspor 8 2 3 3 9 9 9
15 Afjet Afyonspor 9 2 4 3 12 15 9
16 Elazığspor 8 2 4 2 11 14 8
17 Altay 8 2 5 1 8 10 7
18 Kardemir Karabükspor 9 0 7 2 5 19 2
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 8 7 0 1 21 3 22
2 Tuzlaspor 9 7 1 1 20 3 22
3 Menemen Belediyespor 10 6 1 3 23 13 21
4 Fatih Karagümrük 9 6 1 2 20 8 20
5 Şanlıurfaspor 8 5 0 3 11 5 18
6 Sivas Belediyespor 9 5 2 2 16 11 17
7 Kırklarelispor 9 4 1 4 14 7 16
8 Pendikspor 8 4 1 3 15 11 15
9 Tarsus İdman Yurdu 8 4 2 2 16 14 14
10 Etimesgut Belediyespor 8 3 1 4 10 8 13
11 Darıca Gençlerbirliği 9 3 3 3 8 6 12
12 Zonguldak Kömürspor 8 3 3 2 8 9 11
13 Bak Spor 9 2 3 4 9 14 10
14 Kahramanmaraşspor 9 3 5 1 6 11 10
15 Konya Anadolu Selçukspor 8 1 2 5 12 15 8
16 Bandırmaspor 8 2 4 2 7 10 8
17 Fethiyespor 10 1 4 5 7 14 8
18 Tokatspor 9 1 6 2 4 13 5
Takım O G M B A Y P AV
1 Şile Yıldızspor 8 6 2 0 21 6 18
2 Nevşehir Belediyespor 8 5 0 3 21 9 18
3 Nazilli Belediyespor 8 5 0 3 17 7 18
4 Hekimoğlu Trabzon 8 5 1 2 11 6 17
5 Karaköprü Belediyespor 8 5 2 1 15 8 16
6 Tire 1922 8 4 0 4 13 6 16
7 Silivrispor 9 5 3 1 11 5 16
8 Ergene Velimeşe 8 4 1 3 13 6 15
9 Kozan Belediyespor 8 3 1 4 10 7 13
10 Yomraspor 8 3 1 4 9 7 13
11 Batman Petrolspor 8 3 2 3 10 10 12
12 Artvin Hopaspor 8 2 1 5 7 3 11
13 Gebzespor 8 2 2 4 8 5 10
14 Büyükçekmece Tepecikspor 8 3 4 1 9 11 10
15 Erzin Belediyespor 8 2 3 3 12 10 9
16 Erbaaspor 8 0 4 4 4 8 4
17 Körfez Spor Kulübü 8 0 6 2 5 18 2
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 20/01/2019 Alanyaspor vs Sivasspor
 20/01/2019 Trabzonspor vs Medipol Başakşehir
 21/01/2019 Bursaspor vs Fenerbahçe
 21/01/2019 Kasımpaşa vs Çaykur Rizespor
 25/01/2019 Beşiktaş vs BB Erzurumspor
 26/01/2019 Kayserispor vs Bursaspor
 26/01/2019 Göztepe vs Galatasaray
 27/01/2019 Çaykur Rizespor vs Akhisarspor
 27/01/2019 Atiker Konyaspor vs Antalyaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 20/01/2019 Hatayspor vs Gençlerbirliği
 20/01/2019 Ümraniyespor vs Altay
 20/01/2019 Eskişehirspor vs Giresunspor
 20/01/2019 Altınordu vs Balıkesirspor Baltok
 21/01/2019 Elazığspor vs Adanaspor
 25/01/2019 Gençlerbirliği vs Altınordu
 26/01/2019 Denizlispor vs Adana Demirspor
 26/01/2019 İstanbulspor vs Gazişehir Gaziantep FK
 27/01/2019 Boluspor vs Elazığspor
 20/01/2019 Hatayspor - Gençlerbirliği Hatayspor ligdeki son 6 maçında hiç kaybetmedi  Hatayspor yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 20/01/2019 Kahramanmaraşspor vs Bandırmaspor
 20/01/2019 Sivas Belediyespor vs Pendikspor
 20/01/2019 Kırklarelispor vs Etimesgut Belediyespor
 20/01/2019 Tokatspor vs Darıca Gençlerbirliği
 20/01/2019 Tuzlaspor vs Konya Anadolu Selçukspor
 20/01/2019 Zonguldak Kömürspor vs Manisa BBSK
 26/01/2019 Pendikspor vs Zonguldak Kömürspor
 27/01/2019 Şanlıurfaspor vs Kahramanmaraşspor
 27/01/2019 Bandırmaspor vs Sivas Belediyespor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 20/01/2019 Artvin Hopaspor vs Körfez Spor Kulübü
 20/01/2019 Karaköprü Belediyespor vs Batman Petrolspor
 20/01/2019 Ergene Velimeşe vs Erbaaspor
 20/01/2019 Gebzespor vs Şile Yıldızspor
 20/01/2019 Kozan Belediyespor vs Erzin Belediyespor
 20/01/2019 Nevşehir Belediyespor vs Yomraspor
 20/01/2019 Tire 1922 vs Büyükçekmece Tepecikspor
 26/01/2019 Yomraspor vs Karaköprü Belediyespor
 20/01/2019 Tire 1922 - Büyükçekmece Tepecikspor Tire 1922 ligde evindeki son 8 maçında hiç kaybetmedi  Tire 1922 yenilmez
 20/01/2019 Artvin Hopaspor - Körfez Spor Kulübü Körfez Spor Kulübü ligdeki son 16 maçında hiç kazanamadı  Artvin Hopaspor yenilmez
NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
HABER ARA
YUKARI YUKARI