Bugun...



ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR HER BRANŞTA SES GETİRİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyespor Kulübü, farklı branşlarda katıldığı müsabakalarda elde ettiği başarılarla takdir topladı. Katıldıkları turnuvalarda taekwondo, boks ve satrançta şampiyonluklar ve dereceler elde eden Büyükşehir Belediyesi sporcuları adından söz ettirerek başarılarına başarı kattılar.

facebook-paylas
Tarih: 29-01-2019 00:41

ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR HER BRANŞTA SES GETİRİYOR

Satrançta Türkiye’nin En İyileri Belli Oldu

Ordu Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nden 6 Satranç Sporcusu, Satranç Milli Takım Havuzuna girmeyi başardı. Antalya’da düzenlenen ve Türkiye’nin dört bir yanından toplam 2 bin 636 sporcunun bir hafta boyunca büyük bir heyecanla hamle yaptığı 2019 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonası’ndaki büyük yarış sona erdi.

Türkiye Küçükler Şampiyonası’nda (7-12 yaş kategorisinde) 1893, Türkiye Yıldızlar Şampiyonası’nda ise (13-18 yaş kategorisinde) 661 sporcu bir hafta boyunca şampiyonluk için yarıştı. Küçükler ’den 144, Yıldızlar'dan 76 olmak üzere toplam 220 sporcu milli takım havuzuna girmeye hak kazandı.

Ordu Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nden 2019 yılı Satranç Milli Takım havuzuna girmeyi başaran sporcuların isimleri şöyle:

                    ADI SOYADI                                    KATEGORİSİ                                               DERECESİ

1.            Eymen Eren BÜYÜK              8 Yaş Genel 237 sporcu arasında                                 5

2.            Elvin Esma BÜYÜK                10 Yaş Kızlar 93 sporcu arasında                                11

3.            CM Tarık KABUL                   11 Yaş Genel 239 sporcu arasında                               7

4.            Cihan Akif GÜNGÖR            11 Yaş Genel  239 sporcu arasında                              9

5.            Ecrin Efsa BÜYÜK                 12 Yaş Kızlar 81 sporcu arasında                                  1

6.            Zümra Meryem ALAGÖZ    12 Yaş Kızlar  81 sporcu arasında                                10

 

LAZOĞLU TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

Türkiye Taekwando Federasyonu tarafından Konya ilinde organize edilen “Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası”nda Ordu Büyükşehir Belediyesi Sporcusu Hasan Can Lazoğlu 80 kg’da Büyükler Türkiye Şampiyonu olarak önemli bir başarıya imza attı. Lazoğlu aldığı dereceyle camiaya büyük sevinç yaşattı.

 

BOKS’TA TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NA KATILACAK BAYANLAR BELLİ OLDU

Ordu ilinde düzenlenen Yıldız ve Büyük Bayanlar Boks İl Seçmelerinde Ordu Büyükşehir Belediyespor Kulübü Boks Sporcularından Sıla Yılmaz 46 kg,  Gamze Soğuksu 48 kg ve Pınar Karadere 63 kg’da birinci oldu. Dereceye giren sporcular 11 - 17 Şubat 2019 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Yıldız ve Büyük Bayanlar Türkiye Boks Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.




Editör: Talip KOCAKOÇ

Bu haber 3987 defa okunmuştur.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Sivasspor 11 6 2 3 20 11 21 +9
2 Fenerbahçe 11 6 3 2 21 12 20 +9
3 Trabzonspor 11 5 2 4 20 13 19 +7
4 Alanyaspor 11 5 2 4 19 12 19 +7
5 İstanbul Başakşehir 11 5 2 4 18 13 19 +5
6 Galatasaray 11 5 2 4 13 9 19 +4
7 Yeni Malatyaspor 11 5 3 3 25 13 18 +12
8 Beşiktaş 11 5 3 3 14 13 18 +1
9 Gaziantep FK 11 4 4 3 16 21 15 -5
10 Çaykur Rizespor 11 4 5 2 11 18 14 -7
11 Göztepe 11 3 4 4 10 12 13 -2
12 Konyaspor 11 3 4 4 12 16 13 -4
13 Kasımpaşa 11 3 5 3 16 18 12 -2
14 Denizlispor 11 3 6 2 9 13 11 -4
15 Antalyaspor 11 3 6 2 11 20 11 -9
16 Gençlerbirliği 11 2 5 4 15 16 10 -1
17 MKE Ankaragücü 11 2 6 3 8 17 9 -9
18 Kayserispor 11 1 6 4 10 21 7 -11
Takım O G M B A Y P AV
1 Hatayspor 11 6 2 3 16 11 21 +5
2 Fatih Karagümrük 11 5 2 4 16 10 19 +6
3 Keçiörengücü 11 4 1 6 9 6 18 +3
4 Balıkesirspor 11 5 3 3 14 9 18 +5
5 Akhisarspor 11 5 3 3 13 10 18 +3
6 Ümraniyespor 11 5 3 3 18 13 18 +5
7 BB Erzurumspor 11 5 3 3 11 8 18 +3
8 Bursaspor 11 6 3 2 16 14 17 +2
9 Menemenspor 11 5 4 2 12 12 17 0
10 Altay 11 4 4 3 16 15 15 +1
11 İstanbulspor 11 2 3 6 17 18 12 -1
12 Adana Demirspor 11 2 3 6 13 11 12 +2
13 Giresunspor 11 3 5 3 11 17 12 -6
14 Osmanlıspor FK 11 4 6 1 14 18 10 -4
15 Boluspor 11 2 5 4 11 13 10 -2
16 Adanaspor 11 1 5 5 12 19 8 -7
17 Altınordu 11 1 6 4 9 17 7 -8
18 Eskişehirspor 11 3 7 1 16 23 1 -7
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa FK 12 11 0 1 38 10 34 +28
2 Samsunspor 12 8 0 4 23 5 28 +18
3 Yeni Çorumspor 12 8 3 1 19 12 25 +7
4 Sancaktepe Bld 12 7 4 1 20 8 22 +12
5 Afjet Afyonspor 12 6 4 2 20 13 20 +7
6 Hekimoğlu Trabzon 12 6 4 2 23 20 20 +3
7 Zonguldak Kömürspor 12 5 3 4 15 10 19 +5
8 Tarsus İdman Yurdu 12 6 5 1 14 16 19 -2
9 Pendikspor 12 5 4 3 15 13 18 +2
10 İnegölspor 12 5 5 2 16 11 17 +5
11 Sarıyer 12 4 4 4 12 12 16 0
12 Kırklarelispor 12 3 5 4 8 18 13 -10
13 Gümüşhanespor 12 3 7 2 12 17 11 -5
14 Amed Sportif 12 2 5 5 7 17 11 -10
15 Hacettepe Spor 12 3 7 2 10 24 11 -14
16 1922 Konyaspor 12 3 8 1 12 20 10 -8
17 Başkent Akademi FK 12 2 8 2 12 18 8 -6
18 Şanlıurfaspor 12 0 11 1 1 33 14 -32
Takım O G M B A Y P AV
1 Serik Belediyespor 12 8 1 3 24 12 27 +12
2 Artvin Hopaspor 12 7 1 4 23 10 25 +13
3 24 Erzincanspor 12 6 1 5 16 7 23 +9
4 Karaköprü Belediyespor 12 5 1 6 12 6 21 +6
5 68 Aksaray Belediyespor 12 5 3 4 16 8 19 +8
6 Çankaya FK 12 5 3 4 14 11 19 +3
7 Buca FK 12 6 5 1 16 18 19 -2
8 Çatalcaspor 12 4 2 6 16 14 18 +2
9 Düzcespor 12 4 4 4 7 8 16 -1
10 Sultanbeyli Bld. 12 3 4 5 10 10 14 0
11 Kızılcabölükspor 12 3 4 5 13 16 14 -3
12 Silivrispor 12 3 5 4 12 13 13 -1
13 Şile Yıldızspor 12 3 5 4 9 11 13 -2
14 Erzin Spor Kulübü 12 2 4 6 9 11 12 -2
15 Yeni Orduspor 12 1 2 9 3 6 12 -3
16 Yomraspor 12 2 4 6 8 12 12 -4
17 Tokatspor 12 0 9 3 6 21 3 -15
18 Manisaspor 12 0 9 3 6 26 3 -20
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 22/11/2019 Galatasaray vs İstanbul Başakşehir
 23/11/2019 Denizlispor vs Çaykur Rizespor
 23/11/2019 MKE Ankaragücü vs Trabzonspor
 23/11/2019 Konyaspor vs Beşiktaş
 24/11/2019 Kayserispor vs Sivasspor
 24/11/2019 Alanyaspor vs Göztepe
 24/11/2019 Kasımpaşa vs Gençlerbirliği
 24/11/2019 Yeni Malatyaspor vs Fenerbahçe
 25/11/2019 Antalyaspor vs Gaziantep FK
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 22/11/2019 Adanaspor vs Giresunspor
 23/11/2019 Fatih Karagümrük vs Ümraniyespor
 23/11/2019 Eskişehirspor vs BB Erzurumspor
 23/11/2019 Bursaspor vs Keçiörengücü
 24/11/2019 Hatayspor vs İstanbulspor
 24/11/2019 Menemenspor vs Balıkesirspor
 24/11/2019 Osmanlıspor FK vs Adana Demirspor
 24/11/2019 Akhisarspor vs Altay
 25/11/2019 Altınordu vs Boluspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 16/11/2019 Tuzlaspor vs Ankara Demirspor
 17/11/2019 Bayburt Özel İdare Spor vs Etimesgut Belediyespor
 17/11/2019 Elazığspor vs Sivas Belediyespor
 17/11/2019 Kardemir Karabükspor vs Bodrumspor
 17/11/2019 Bandırmaspor vs Ergene Velimeşe
 17/11/2019 Kastamonuspor vs Van Spor
 17/11/2019 Kırşehir Belediyespor vs Uşak Spor
 17/11/2019 Niğde Anadolu FK vs Kahramanmaraşspor
 17/11/2019 Sakaryaspor vs Eyüpspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 16/11/2019 Çankaya FK vs Sultanbeyli Bld.
 16/11/2019 Silivrispor vs Serik Belediyespor
 17/11/2019 24 Erzincanspor vs Kızılcabölükspor
 17/11/2019 Buca FK vs Yeni Orduspor
 17/11/2019 Düzcespor vs Karaköprü Belediyespor
 17/11/2019 Erzin Spor vs Tokatspor
 17/11/2019 Manisaspor vs Çatalcaspor
 17/11/2019 Şile Yıldızspor vs Artvin Hopaspor
 17/11/2019 68 Aksaray Belediyespor vs Yomraspor
 17/11/2019 Manisaspor - Çatalcaspor Manisaspor ligdeki son 12 maçında hiç kazanamadı  Çatalcaspor yenilmez
 17/11/2019 Erzin Spor - Tokatspor Erzin Spor ligde evindeki son 6 maçında hiç kazanamadı  Tokatspor yenilmez
NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
HABER ARA
YUKARI YUKARI