Bugun...



ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR HER BRANŞTA SES GETİRİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyespor Kulübü, farklı branşlarda katıldığı müsabakalarda elde ettiği başarılarla takdir topladı. Katıldıkları turnuvalarda taekwondo, boks ve satrançta şampiyonluklar ve dereceler elde eden Büyükşehir Belediyesi sporcuları adından söz ettirerek başarılarına başarı kattılar.

facebook-paylas
Tarih: 29-01-2019 00:41

ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR HER BRANŞTA SES GETİRİYOR

Satrançta Türkiye’nin En İyileri Belli Oldu

Ordu Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nden 6 Satranç Sporcusu, Satranç Milli Takım Havuzuna girmeyi başardı. Antalya’da düzenlenen ve Türkiye’nin dört bir yanından toplam 2 bin 636 sporcunun bir hafta boyunca büyük bir heyecanla hamle yaptığı 2019 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonası’ndaki büyük yarış sona erdi.

Türkiye Küçükler Şampiyonası’nda (7-12 yaş kategorisinde) 1893, Türkiye Yıldızlar Şampiyonası’nda ise (13-18 yaş kategorisinde) 661 sporcu bir hafta boyunca şampiyonluk için yarıştı. Küçükler ’den 144, Yıldızlar'dan 76 olmak üzere toplam 220 sporcu milli takım havuzuna girmeye hak kazandı.

Ordu Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nden 2019 yılı Satranç Milli Takım havuzuna girmeyi başaran sporcuların isimleri şöyle:

                    ADI SOYADI                                    KATEGORİSİ                                               DERECESİ

1.            Eymen Eren BÜYÜK              8 Yaş Genel 237 sporcu arasında                                 5

2.            Elvin Esma BÜYÜK                10 Yaş Kızlar 93 sporcu arasında                                11

3.            CM Tarık KABUL                   11 Yaş Genel 239 sporcu arasında                               7

4.            Cihan Akif GÜNGÖR            11 Yaş Genel  239 sporcu arasında                              9

5.            Ecrin Efsa BÜYÜK                 12 Yaş Kızlar 81 sporcu arasında                                  1

6.            Zümra Meryem ALAGÖZ    12 Yaş Kızlar  81 sporcu arasında                                10

 

LAZOĞLU TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

Türkiye Taekwando Federasyonu tarafından Konya ilinde organize edilen “Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası”nda Ordu Büyükşehir Belediyesi Sporcusu Hasan Can Lazoğlu 80 kg’da Büyükler Türkiye Şampiyonu olarak önemli bir başarıya imza attı. Lazoğlu aldığı dereceyle camiaya büyük sevinç yaşattı.

 

BOKS’TA TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NA KATILACAK BAYANLAR BELLİ OLDU

Ordu ilinde düzenlenen Yıldız ve Büyük Bayanlar Boks İl Seçmelerinde Ordu Büyükşehir Belediyespor Kulübü Boks Sporcularından Sıla Yılmaz 46 kg,  Gamze Soğuksu 48 kg ve Pınar Karadere 63 kg’da birinci oldu. Dereceye giren sporcular 11 - 17 Şubat 2019 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Yıldız ve Büyük Bayanlar Türkiye Boks Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.




Editör: Talip KOCAKOÇ

Bu haber 485 defa okunmuştur.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Medipol Başakşehir 17 10 2 5 22 8 35 +14
2 Galatasaray 18 9 4 5 36 21 32 +15
3 Yeni Malatyaspor 18 9 4 5 29 18 32 +11
4 Trabzonspor 17 8 4 5 32 22 29 +10
5 Kasımpaşa 17 9 6 2 37 28 29 +9
6 Beşiktaş 18 8 5 5 31 24 29 +7
7 Atiker Konyaspor 18 7 4 7 25 21 28 +4
8 Antalyaspor 18 8 6 4 19 21 28 -2
9 Sivasspor 17 6 5 6 24 23 24 +1
10 Göztepe 18 7 10 1 20 22 22 -2
11 Bursaspor 17 4 4 9 17 17 21 0
12 Kayserispor 18 5 8 5 15 25 20 -10
13 MKE Ankaragücü 18 6 10 2 17 32 20 -15
14 Alanyaspor 17 5 9 3 13 22 18 -9
15 Akhisarspor 18 4 9 5 20 29 17 -9
16 BB Erzurumspor 18 3 8 7 17 24 16 -7
17 Fenerbahçe 17 3 7 7 16 24 16 -8
18 Çaykur Rizespor 17 1 7 9 19 28 12 -9
Takım O G M B A Y P AV
1 Gençlerbirliği 8 7 0 1 19 2 22
2 Denizlispor 9 6 1 2 18 6 20
3 Ümraniyespor 9 6 2 1 13 7 19
4 Osmanlıspor FK 10 5 4 1 12 10 16
5 Eskişehirspor 9 4 1 4 10 8 16
6 Altınordu 9 4 2 3 14 7 15
7 Adana Demirspor 10 4 3 3 15 9 15
8 Hatayspor 9 4 2 3 11 5 15
9 Gazişehir Gaziantep FK 10 4 4 2 14 9 14
10 İstanbulspor 8 4 2 2 15 14 14
11 Adanaspor 8 3 2 3 11 7 12
12 Balıkesirspor Baltok 8 3 3 2 7 8 11
13 Giresunspor 8 3 4 1 10 11 10
14 Boluspor 8 2 3 3 9 9 9
15 Afjet Afyonspor 9 2 4 3 12 15 9
16 Elazığspor 8 2 4 2 11 14 8
17 Altay 8 2 5 1 8 10 7
18 Kardemir Karabükspor 9 0 7 2 5 19 2
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 8 7 0 1 21 3 22
2 Tuzlaspor 9 7 1 1 20 3 22
3 Menemen Belediyespor 10 6 1 3 23 13 21
4 Fatih Karagümrük 9 6 1 2 20 8 20
5 Şanlıurfaspor 8 5 0 3 11 5 18
6 Sivas Belediyespor 9 5 2 2 16 11 17
7 Kırklarelispor 9 4 1 4 14 7 16
8 Pendikspor 8 4 1 3 15 11 15
9 Tarsus İdman Yurdu 8 4 2 2 16 14 14
10 Etimesgut Belediyespor 8 3 1 4 10 8 13
11 Darıca Gençlerbirliği 9 3 3 3 8 6 12
12 Zonguldak Kömürspor 8 3 3 2 8 9 11
13 Bak Spor 9 2 3 4 9 14 10
14 Kahramanmaraşspor 9 3 5 1 6 11 10
15 Konya Anadolu Selçukspor 8 1 2 5 12 15 8
16 Bandırmaspor 8 2 4 2 7 10 8
17 Fethiyespor 10 1 4 5 7 14 8
18 Tokatspor 9 1 6 2 4 13 5
Takım O G M B A Y P AV
1 Şile Yıldızspor 8 6 2 0 21 6 18
2 Nevşehir Belediyespor 8 5 0 3 21 9 18
3 Nazilli Belediyespor 8 5 0 3 17 7 18
4 Hekimoğlu Trabzon 8 5 1 2 11 6 17
5 Karaköprü Belediyespor 8 5 2 1 15 8 16
6 Tire 1922 8 4 0 4 13 6 16
7 Silivrispor 9 5 3 1 11 5 16
8 Ergene Velimeşe 8 4 1 3 13 6 15
9 Kozan Belediyespor 8 3 1 4 10 7 13
10 Yomraspor 8 3 1 4 9 7 13
11 Batman Petrolspor 8 3 2 3 10 10 12
12 Artvin Hopaspor 8 2 1 5 7 3 11
13 Gebzespor 8 2 2 4 8 5 10
14 Büyükçekmece Tepecikspor 8 3 4 1 9 11 10
15 Erzin Belediyespor 8 2 3 3 12 10 9
16 Erbaaspor 8 0 4 4 4 8 4
17 Körfez Spor Kulübü 8 0 6 2 5 18 2
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 20/01/2019 Alanyaspor vs Sivasspor
 20/01/2019 Trabzonspor vs Medipol Başakşehir
 21/01/2019 Bursaspor vs Fenerbahçe
 21/01/2019 Kasımpaşa vs Çaykur Rizespor
 25/01/2019 Beşiktaş vs BB Erzurumspor
 26/01/2019 Kayserispor vs Bursaspor
 26/01/2019 Göztepe vs Galatasaray
 27/01/2019 Çaykur Rizespor vs Akhisarspor
 27/01/2019 Atiker Konyaspor vs Antalyaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 20/01/2019 Hatayspor vs Gençlerbirliği
 20/01/2019 Ümraniyespor vs Altay
 20/01/2019 Eskişehirspor vs Giresunspor
 20/01/2019 Altınordu vs Balıkesirspor Baltok
 21/01/2019 Elazığspor vs Adanaspor
 25/01/2019 Gençlerbirliği vs Altınordu
 26/01/2019 Denizlispor vs Adana Demirspor
 26/01/2019 İstanbulspor vs Gazişehir Gaziantep FK
 27/01/2019 Boluspor vs Elazığspor
 20/01/2019 Hatayspor - Gençlerbirliği Hatayspor ligdeki son 6 maçında hiç kaybetmedi  Hatayspor yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 20/01/2019 Kahramanmaraşspor vs Bandırmaspor
 20/01/2019 Sivas Belediyespor vs Pendikspor
 20/01/2019 Kırklarelispor vs Etimesgut Belediyespor
 20/01/2019 Tokatspor vs Darıca Gençlerbirliği
 20/01/2019 Tuzlaspor vs Konya Anadolu Selçukspor
 20/01/2019 Zonguldak Kömürspor vs Manisa BBSK
 26/01/2019 Pendikspor vs Zonguldak Kömürspor
 27/01/2019 Şanlıurfaspor vs Kahramanmaraşspor
 27/01/2019 Bandırmaspor vs Sivas Belediyespor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 20/01/2019 Artvin Hopaspor vs Körfez Spor Kulübü
 20/01/2019 Karaköprü Belediyespor vs Batman Petrolspor
 20/01/2019 Ergene Velimeşe vs Erbaaspor
 20/01/2019 Gebzespor vs Şile Yıldızspor
 20/01/2019 Kozan Belediyespor vs Erzin Belediyespor
 20/01/2019 Nevşehir Belediyespor vs Yomraspor
 20/01/2019 Tire 1922 vs Büyükçekmece Tepecikspor
 26/01/2019 Yomraspor vs Karaköprü Belediyespor
 20/01/2019 Tire 1922 - Büyükçekmece Tepecikspor Tire 1922 ligde evindeki son 8 maçında hiç kaybetmedi  Tire 1922 yenilmez
 20/01/2019 Artvin Hopaspor - Körfez Spor Kulübü Körfez Spor Kulübü ligdeki son 16 maçında hiç kazanamadı  Artvin Hopaspor yenilmez
NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
HABER ARA
YUKARI YUKARI