Bugun...

"ordu" İLE İLGİLİ HABERLER

ADAYLAR BELLİ OLDU! İŞTE TAM LİSTE!
Ak Parti Ordu İlçe Belediye Başkanı adayları Cumhurbaşkanı ve Ak Parti genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından resm..
LİSTE TAMAMLANIYOR!
Ak Parti Ordu ilçe adaylarını 20 Ocak 2019 günü açıklıyor. Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan,..
ORDU'DA HEYECAN DORUKTA! CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN AÇIKLAYACAK!
Ak Parti Ordu İlçe Belediye Başkanı adayları Cumhurbaşkanı ve Ak Parti genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından 20 O..
CHP ALTINORDU'YU ONA EMANET ETTİ!
Kamuoyunda merakla beklenen o aday nihayet açıklandı. Cumhuriyet Halk Partisi'nin Ordu Altınordu Belediye Başkan adayı, ..
ESKİ DEFTERLERİ AÇTI! CHP VE İYİ PARTİ'YE YÜKLENDİ!
İçişleri Eski bakanı İdris Naim Şahin aday mı değil mi? Hangi partiden ya da hangi ittifaktan aday olacak kamuoyu bunu b..
BELİRLENEN 19 İLÇE ADAYI AÇIKLANACAK!
Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan 19 Ocak'ta Samsun ve Ordu'ya gelerek aday tanıtım toplantıs..
ADAYLARI AÇIKLAYACAK! İŞTE O TARİH!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ordu ilçe adaylarını tanıtmak için Odu'ya geleceği öğrenildi.
AK PARTİ'NİN ORDU LİSTESİ HAZIR! AÇIKLANACAK!
Merakla beklenen Ak Parti Ordu ilçe belediye başkan adayları nihayet açıklanıyor. Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. M..
MHPLİ VEKİLDEN O GÖRÜNTÜLERE TEPKİ!
Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, yılbaşı gecesi İstanbul Taksim meydanında Suriyeli vatanda..
İLÇE ADAYLARI AÇIKLANACAK! İŞTE O TARİH!
Ak Parti’den beklenen açıklama geldi. Günlerdir ne zaman açıklanacağı merak konusu olan AK Parti’nin ilçe adaylarının aç..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI